.

.

4 K fiber üzerinden 2 km HDMI fiber optik USB KVM extender 3D HDMI1.4v fiber optik ses dönüştürücü ile RS232 TX/RX video verici

4 K fiber üzerinden 2 km HDMI fiber optik USB KVM extender 3D HDMI1.4v fiber optik ses dönüştürücü ile RS232 TX/RX video verici

₺ 387.08
₺ 758.99

Tutar
Varlıkta


eğer ürünlerimizi isterseniz lütfen eğer sepete ekle veya Sık Kullanılanlara ekle, Sürpriz kuponlar bekliyor özü,
daha rafine küçük hediyeler göndermek için ücretsiz, müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.
bizim mağaza ve bizim hayranları haline izlerseniz, ekstra % 5% indirim alabilirsiniz. 4 K fiber üzerinden 2 km HDMI fiber optik USB KVM extender 3 D HDMI1.4v fiber optik ses dönüştürücü ile RS232 TX/RX video verici HDMI Fiber optik extender HDMI uzantısı sağlar ve 3 D sinyalleri uzun mesafelerde fiber optik kablo, bu 4 K * 2 K kadar yüksek çözünürlük destekler; genişletici gerektiren uygulamalar geniş bir yelpazede için kullanabilirsiniz uzun mesafe onun tarafından yüksek kalite ile yüksek çözünürlük iyi iletim istikrar ve güçlü güvenlik. sıkıştırılmamış, hiçbir gecikme OM3 üzerinde 300 m HDMI kadar video sinyallerini iletir multimode fiber optik kablo, 2 km tek modlu fiber optik kablo üzerinde; destek RS232 sinyal tek yönlü iletim; destek video çözünürlüğü kadar 3840*2160 @ 30 Hz, 1920*1200 @ 60 hz, 1920 * 1080 P @ 60 Hz, 3 D sinyal; çift fiber kablo pass-through iletir HDCP/EDID; destek klavye ve fare fonksiyonu; tek fiber kablo destek kopyalama EDID, ama can & acirc; €™t HDCP geçmek; HDMI 1.4 ve HDCP 1.2 ile standart uyum; yüksek uyumluluk, can otomatik-maç kaynağı ve ekran cihazı; dahili otomatik ayarlama sistemi, pürüzsüz resim yapmak, net ve kararlı; dahili ESD koruma sistemi; basit yüklemek, tak ve çalıştır; parametre Açıklama
Video Standartları HDMI 1.4; HDCP 1.2
maksimum piksel saat 297 MHz
maksimum veri hızı 10 Gbps
3840 X2160 @ 30 Hz çözünürlüğü aralığı kadar bağlayıcı Kadın HDMI tip
optik fiber Arayüzü SFP model & acirc; €“ LC konnektörü
lif tipi Tek-modu
dalgaboyu Tek modlu 1310nm
arabirimi bant genişliği 10 Gbps
iletim mesafesi Çift OM3 fiber : 300 M
tek modlu fiber : 0-2 KM (Hiçbir HDCP)
güç kaynağı güç adaptörü : DC 12 V/2 A
güç dağılımı MAX 5 W
sıcaklık Çalışma : -5 & acirc; „ƒ ~ + 70 & acirc; „ƒ
nem Çalışma : 5% ~ 90%
boyut 94.5*73*26mm
garanti 1 yıl ücretsiz garanti kurulum 1. Connect sağlanan DC/5 V güç verici ve güç soketine malzemeleri alıcı,
2. HDMI giriş bağlantı arasında bir HDMI kablosu Bağlayın verici ve video kaynağı HDMI çıkış portu,
3. HDMI çıkış bağlantı noktasına Bağlayın alıcı görüntü cihazına HDMI kablosu ile,
4. alıcı optik verici optik port Bağlayın portu kullanarak bir fiber optik kablo.
-91.79/piece -96.48/piece -255.84/piece -417.12/piece -102.50/set -130.08/set

Daha fazla veri

renk:
EU Power Plug, UK Power Plug, US Power Plug
uzunluk:
4K HDMI extender
dış Çap:
1mm
uygulama:
projektör,iPod için,Televizyon,kamera,bilgisayar,DVD Oynatıcı,multimedya,TV KUTUSU,monitor,MP3/MP4 Çalar
Marka Adı:
Navceker
özellik:
HDMI1.4
Bağlayıcı bir:
Optik Arayüz,USB,HDMI
Bağlayıcı B:
Optik Arayüz,HDMI,USB
paketleme:
karton Kutu
paket:
Evet
bohça:
paket 1
Tipi:
HDMI Kabloları
cinsiyet:
Erkek-Erkek
Model Numarası:
ZY-THF123HKM
Koruyucu:
Non -Ekranlı
Sürüm:
HDMI 1.4
Transmission distance:
standard
Resolution:
up to 4K*2K
Video standard:
HDMI1.4 and HDCP1.2
Support 3D signal:
YES
Support pass-through EDID:
YES
Wavelength:
1310nm
Temperature:
Operating
Humidity:
Operating
Dimension:
94.5*73*26mm
Warranty:
one year
Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri